AUDYT REMONTOWY - kurs audyt remontowy


Termin: 10-11.03.2018  - razem 2 dni - 18 godzin.
 

Miejsce szkolenia: Kraków


Ukończenie kursu nadaje umiejętności sporządzania audytów remontowych
.
Kurs ten polecamy szczególnie dla osób, które posiadają już umiejętność wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej i podstawowe wiadomości z dziedziny budownictwa, oraz dla wszystkich innych osób zainteresowanych tematyką audytów remontowych.

 
Na szkoleniu uzyskają Państwo wiadomości z dziedziny audytów remontowychi oraz nauczą się w sposób praktyczny wykonywać audyty remontowe.  Uczestnicy szkolenia oprócz konspektów wszystkich wykładów otrzymują także praktyczny szablon audytu remontowego częściowo policzony, który jest liczony i uzupełniany przez uczestników. Szkolenie prowadzą wybitni specjaliści z branży audytów energetycznych i remontowych oraz świadectw energetycznych z dwudziestoletnim międzynarodowym doświadczeniem.

 
Audyt remontowy - opracowanie określające zakres oraz parametry techniczne  i ekonomiczne przedsięwzięcia remontowego, stanowiące jednocześnie założenia do projektu budowlanego. (Ustawa z dnia 21 listopada 2008 r. o wspieraniu termomodernizacji i remontów art. 2  par. 9)

Premia remontowa może być przyznana wyłącznie inwestorowi przeprowadzającemu remont budynku wielorodzinnego oddanego do użytkowania przed 14.08.1961 roku.

O przyznanie premii mogą się starać osoby fizyczne, spółdzielnie mieszkaniowe, towarzystwa budownictwa społecznego, wspólnoty mieszkaniowe z większościowym udziałem osób fizycznych. Wysokość premii stanowi do 20% kredytu zaciągniętego na potrzeby realizacji remontu, jednak nie więcej niż 15% kosztów przedsięwzięcia remontowego.

Audyt remontowy dotyczy:
- remontu budynków wielorodzinnych,
- wymiany okien lub remontu balkonów w budynkach wielorodzinnych, nawet jeśli służą one wyłącznie do użytku właścicieli lokali,
- przebudowa budynków wielorodzinnych, powodująca ich ulepszenie,
- wyposażenie budynków wielorodzinnych w instalacje i urządzenia wymagane dla nowych budynków mieszkalnych.

Premia remontowa przysługuje w przypadku realizacji przedsięwzięć remontowych, pod warunkiem uzyskania określonych w ustawie oszczędności zużycia energii oraz zachowania warunków dotyczących poziomu współczynnika kosztu przedsięwzięcia.

Dofinansowanie przedsięwzięć termomodernizacyjnych można również otrzymać z  Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013.


 

AUDYT REMONTOWY - PROGRAM SZKOLENIA

 1. Podstawy prawne wykonywania audytów - ustawy, rozporządzenia
 2. Metodyka sporządzania audytów energetycznych i świadectw 
      charakterystyki energetycznej budynków:
     - standardowe usprawnienia termomodernizacyjne,
     - technologie i systemy izolacji ETICS
     - analiza ekonomiczna inwestycji termomodernizacyjnych
     - świadectwa charakterystyki energetycznej
 3. Metodyka sporządzania audytu remontowego
 4. Audyt remontowy budynku mieszkalnego – obliczenia i
     ćwiczenia praktyczne

 

Opłata za kurs wynosi:

900 PLN netto + 23 % VAT

Dla osób posiadających status osoby bezrobotnej lub osób zatrudnionych, które skończyły 45 lat - istnieje możliwość odbycia szkolenia za darmo (finansowane przez Urząd Pracy).


Podana cena uwzględnia:
- uczestnictwo w kursie w Krakowie
- materiały szkoleniowe w formie drukowanej
- dodatkowe materiały na płycie DVD
- imienny certyfikat ukończenia kursu
- serwis kawowy


Zgłoś uczestnictwo


Aby zgłosić uczestnictwo należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub faksem: (12) 376-84-78. Po otrzymaniu od nas potwierdzenia przyjęcia na kurs należy dokonać opłaty pierwszej części (wpisowego w kwocie 250 zł brutto) zgodnie z informacją zawartą na fakturze pro-forma. Pozostałą kwotę należy wpłacić zgodnie z terminem zawartym na fakturze pro-forma. Zgłoszeń mogą dokonywać zarówno osoby prywatne jak i firmy/instytucje.

 
Audyt remontowy szkolenia, Audyt remontowy kurs.